Práca pre Google partnera

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím viac ako 80 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov ako v Česku a na Slovensku, tak aj v ďalších 20 krajinách

  • Ste energickým obchodníkom, ktorý sa nezľakne studenej akvizície?
  • Zaujíma vás dynamická oblasť online marketingu?
  • Obchodujete čestne a záleží vám na výsledkoch pre klienta?
  • Máte radi rôznorodú a akčnú prácu, kde každý deň prináša novú výzvu?

Koho hľadáme a čo budete potrebovať

Preukázateľné a výborné výsledky v obchode

Spoľahlivosť a zodpovednosť

Trochu extrovertnosti, samostatnosti a hlavne ťah na bránku

Zvládať komunikáciu na úrovni majiteľov firiem a top managementu

Záujem o digitálny marketing výhodou

Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou

S čím sa budete denne stretávať

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a aktívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Medzi vaše každodenné činnosti bude patriť akvizícia nových klientov, vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, budovanie vzťahov s klientmi a networking.

Pre váš úspech vám vytvoríme skvelé prostredie. Počítajte s podporou ostatných kolegov, školeniami v Googli, možnosťou zúčastniť sa rôznych seminárov a Google eventov.

PaTRÍM K Vám

Plat je nezastropovaný, podľa výkonu 1500 €, 2500 €, 3500 €...   

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. 

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, sick days, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, firemné raňajky, Multisport kartu, možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2023 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl