Hľadáme backoffice & happiness človeka Bratislava

Rozhovor o našej firme

 

Hľadáme dobrú dušu do srdca našej firmy.

 • Milujete ľudí a ľudia milujú vás?
 • Viete odhadnúť ľudí a ste vnímavá/ý na ich potreby?
 • Rád/rada sa staráte o to, aby sa druhí cítili dobre?
 • Empatia, EQ a motivácia vám nie sú cudzie? 
 • Ste seba motivátor a iniciátor nových nápadov?

Hľadáme dobrú dušu do srdca našej firmy. Usmievavú, pozitívnu a starostlivú osobu, ktorá sa bude starať o ľudí v tíme, ale bude sa podieľať aj na rozhodovaní o tom, koho do tímu prijmeme. Človeka, ktorý vnesie do kancelárie energiu, lásku, motiváciu a podporu. 

 • Viete vytvoriť dobrú atmosféru? 
 • Viete byť empatický ku kolegom a pomôcť im zlepšiť ich pracovné prostredie, aby sa im lepšie pracovalo? 

Hľadáme človeka, ktorý sa s láskou bude starať nielen o veci, ale najmä o ľudí.

Hľadáme človeka, ktorý sa s láskou bude starať nielen o veci, ale najmä o ľudí. O kanceláriu, knihy, rastliny a chladničku, aby bol vo veciach poriadok, ale hlavne o ľudí - tých ktorí tu sú, ale aj tých ktorí prichádzajú. Všetko s cieľom, aby sa cítili dobre, aby neboli smädní, hladní, unavení, ale aby boli spokojní a motivovaní. 

Aj pohoda klientov, ktorých k nám chodia bude vo vašich rukách. Od privítania, cez kávičku, minerálku až po úsmev na rozlúčku. Budete komunikovať aj s našimi partnermi ohľadne spoluprác, výstav či konferencií.

Zdá sa vám, že je toho veľa? Nemusíte sa báť, so všetkým vám pomôžeme a zaškolíme vás. Nadčasy sa u nás nevedú. Každý dobrý nápad oceníme a odmeníme. 

Sme slobodná firma s jedinečnou firemnou kultúrou

Hľadáme medzi seba NIELEN co-legu či co-legyňu, ale parťáka, kamoša, rybku do nášho farebného ekosystému. Všetci sa tu máme radi a nevieme bez seba fungovať. Spolupráca je naša kľúčová hodnota. O našich hodnotách a firemnej kultúre si môžete prečítať aj tu: disrupter.refresher.sk

Ak by ste radi videli náš office, napíš nám. Pošlite nám mail s motivačným CVčkom, ideálne aj s cover letterom, v ktorom  nás presvedčíte, že práve vy si ten správny človek, ktorý akceleruje našu firemnú kultúru.

Ponúkame:

 • fulltime
 • platba na faktúru 
 • od 1400 € podľa skúseností
 • 50 % Backoffice a 50 % office manager
 • neobmedzené voľno
 • slobodu a zodpovednosť

Tešíme sa na vás!

 

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2023 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl