Hľadáme PPC mága do agentúry Bratislava

 • Vieš čarovať s budgetmi klientov s cieľom dosiahnuť čo najväčší performance?
 • Vieš analyzovať falošné triky a nájsť ich príčinu? 
 • Vieš používať online triky, aby si zaujal čo najväčšie publikum?
 • Tvojmu oku neunikne ani jedno nedokonalé PPC kúzlo?
 • Vieš vytiahnuť z klobúka highlight večera, keď to najviac treba?
 • Vieš urobiť s Google Ads perfektnú show?

Hľadáme skúseného PPC mága na vyčarenie dokonalých online kampaní pre našich klientov.

Sme digitálni mágovia Effectix. Na Slovensku performujeme v Bratislave, ale publiká máme z celej republiky aj zahraničia. Sme tím talentovaných a nadšených digitálnych kúzelníkov, ktorých baví to, čo robia, a preto dávame dušu do všetkého, čo robíme. Je to pre nás tak trochu umenie.

Milujeme naše publikum, staviame si na partnerskom prístupe s nimi a preto pre klientov robíme show, ktorá ich baví, teší, posúva a hlavne funguje. Na ich konci máme radi potlesk a občas aj standing ovation, keď si to naozaj zaslúžime. To nás motivuje a posúva vpred. 

Posilni kúzelný tím

Hľadáme medzi seba kolegu s PPC nadaním, ktorý bude vedieť čarovať s budgetmi klientov, aby dosiahol ten najlepší efekt v online kampaniach. Nebudeš na to sám, je tu pre teba ansámbel kolegov, pretože iba spolu to šlape ako má. Spolupráca je naša kľúčová hodnota. 

Nezáleží či si chodil do PPC kúzelníckej školy, či si biflil teóriu alebo si sa naučil praxou. Nezáleží či piješ turka alebo flat white, či si fičíš na prezretom ribeye alebo si vegán, či nosíš sačko alebo mikinu, či máš 20 alebo 60, či si tím Mac alebo Windows, či si introvert alebo extrovert,či si ideš na HBO alebo Netflix, ani či si muž či žena. Záleží len na tvojom PPC talente.

Okrem magických digitálnych zážitkov ti ponúkame:

 • Možnosť byť súčasťou nášho úspešného kúzelníckeho kvarteta s viacerými oceneniami
 • Účinkovanie po celom československu pre VIP publiká
 • Rast a možnosť vzdelávania sa v rámci tvojho odboru
 • Zážitkové teambuildingy, kde sa spolu naučíme nové triky
 • Občerstvenie pred, počas aj po predstaveniach
 • Skvelého trénera čarov, a hlavne Google trénera

Ak máš pocit, že tvoj talent je v P-P-C a mali by sme ho zažiť, príď sa ukázať medzi náš tím na Plynárenskú 1. Nezabudni si zoznam odohraných predstavení, naučených trikov, zajaca v klobúku a hlavne - nemusíš mať vôbec trému. Naše PPC kvarteto sa ťa už teraz nevie dočkať.

Plat od 1 250 € do 2 100 € podľa skúseností (na fakturáciu).

 Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničíních agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl