Kľúčový SEO špecialista Bratislava

Keď sa ťa na pohovore spýtajú: “Kde sa vidíš o 5 rokov” a tvoja odpoveď je “na prvej stránke Google”, tak si tu správne. 

Hľadáme seniorného SEO špecialistu do nášho tímu.

 • Si majster kľúčového slova?
 • Poradíš si hravo s tvorbou SEO analýz a stratégií?
 • Chcel by si byť kľúčovým človekom v našom tíme?
 • Vieš rozkľúčovať súvislosti a nájsť v nich aj navonok skrytú šifru?
 • Patrí spisovná slovenčina do tvojich úst ako správny kľúč do kľúčovej dierky?
 • Chceš klientom pomáhať odomykať dvere k neobjaveným možnostiam a priniesť k nim viac návštevníkov?

Ak chceš nosiť kľúče od miešačky v našom SEO oddelení, si tu správne.

Kľúčové slová sú pre nás kľúčové. Sme agentúra Effectix a hľadáme medzi nás seniorného SEO špecialitu, ktorý bude kľúčovým členom nášho tímu. K jeho úlohám bude okrem iného patriť analýza kľúčových slov, kontrola pozícií vo vyhľadávačoch, spolupráca na obsahu, vytváranie SEO analýz, tvorba technických auditov webov a e-shopov a návrhy na úpravy a práce s odkazovým profilom, linkbuilding, propagácia internetových stránok.

V Effectix robíme digitálny marketing a kampane, ktoré fungujú. Vytvárame vzťahy s našimi klientmi, ktorí s nami zostávajú roky. Klient pre nás nie je číslo v tabuľke alebo “todo-čko” v kalendári. Je náš partner, ktorého brand má svoj príbeh, poslanie a produkt, ktorému dôverujeme.

Hľadáme medzi seba co-legu, ktorý má svoju prácu rád a stále má chuť učiť sa a rásť. Všetci sa tu máme radi a nevieme bez seba fungovať. Spolupráca je naša kľúčová hodnota.

Nezáleží či piješ turka alebo flat white, či si fičíš na prezretom ribeye alebo si vegán, či nosíš sačko alebo mikinu, či máš 20 alebo 60, či si introvert alebo extrovert, či si ideš na HBO alebo Netflix, ani či si muž či žena. Jediné na čom záleží je tvoj mindset.

Ak by ťa ani tieto copywriterské perly nepresvedčili, skúsime to ešte inak.

Vieme ti ponúknuť:

 • Krásny veľký 200 metrov štvorcový office v Ružinove v blízkosti zelene, so skvelou občianskou vybavenosťou, dostupnosťou do mesta, v blízkosti škôl, škôlok… hups toto nie je realitka….
 • Firemné raňajky 1x mesačne s vegánskymi a bezlepkovými alternatívami (šéf je bezlepkáč, ináč by sme to nerobili :)
 • Skvelú kávu a snacky v office (nevieme sa dohodnúť či nám chutí Uganda či Etiópia, svetlé či strednosvetlé praženie, tak večne skúšame stále inú pražiareň)
 • Podporu od kolegov (nemyslíme sociálku, tú si budeš musieť vybaviť sám :)
 • Neobmedzenú dovolenku v štýle Netflix
 • Remote work - home office a vysunuté pracovisko takmer od hocikiaľ, pod dohode s kolegami
 • Možnosť učiť sa od kolegov a rásť (gainery na talent neponúkame)
 • Pravidelnú príležitosť výmenných pobytoch a konferenciách do Prahy
 • Možnosť výmenného pobytu vrámci CEEDA https://ceedigitalalliance.com/ (keď budeš poslúchať, vezmeme ťa aj na prehliadku Orloja)
 • Slobodnú firemnú kultúru s otvorenou spätnou väzbou (v preklade - kritizujeme ťa bez hanby a môžeš aj ty nás)
 • Kľúče od miešačky, ak by si mal ambíciu stať sa lídrom SEO oddelenia

 

Pracujeme všetci ako szčo alebo alebo sro a tvoja odmena bude okrem dobrého pocitu z vykonanej práce aj finančná a veľmi motivačná.

Ak by si rád videl náš office či vyskúšal spomínanú skvelú kávu (nesľubujeme, aká bude práve na mlynčeku :) ), napíš nám. Pošli mail, sms, whatsapp, holuba, snap alebo mamu, ale zareagujeme iba na email. Ten pošli so šťavnatým CVčkom, keď sa hecneš tak aj s cover letterom, v ktorom  nás presvedčíš, že práve ty si ten kľúč, ktorý nám pomôže odomknúť dvere k novým klientom.

Už teraz sa na teba tešíme :)

Plat od 1500 € na fakturáciu.

 

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničíních agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl