Office manager/ka Bratislava

Hľadáme dobrú dušu do srdca firmy

Usmievavú a pozitívnu osôbku. Človeka, ktorý vnesie do kancelárie v Bratislave energiu a lásku.

Viete vytvoriť dobrú atmosféru? Viete byť empatický/ká ku kolegom a pomôcť im zlepšiť ich pracovné prostredie? Tak hľadáme práve vás.

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, kľúčový Google Partner. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia na ich rast. 

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 25 špecialistov na Slovensku sa stará o stredných a veľkých klientov. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.

PATRÍM K VÁM

  • Chcete pracovať vo skvelom kolektíve?
  • Sú poriadok a precíznosť vaše kľúčové vlastnosti?
  • Viete mať veci rýchle hotové?
  • Zvládate riešiť úlohy samostatne a efektívne?
  • Radi za sebou vidíte dobre urobenú prácu?
effectix-teambuilding-rafting-soca-2021

Čo ponúkame

Polovičný úväzok

Naša agentúra rýchlo rastie, tak že tvoja práca sa časom určite zmení na full time job.

Brutto 700 €

Spoluprácu ponúkame na živnosť, alebo sro. To znamená, že nám svoju prácu budete mesačne fakturovať.

Benefity

Benefitov máme ozaj veľa. Preto vám o nich radi povieme na osobnom pohovore.

Koho hľadáme a čo budete potrebovať

Skúsenosť ako taká nie je úplne dôležitá, sme pripravení vás všetko naučiť. Čo je pre nás dôležité, sú vaše kľúčové vlastnosti, na ktoré sa budeme môcť spoľahnúť.

Starostlivosť, učenlivosť, spoľahlivosť a štipka pedantnosti

Slovenský jazyk slovom aj písmom na veľmi pokročilej úrovni

Umenie plánovania a vnútorná systematickosť

Veľmi dobrú úroveň práce na PC

Angažovanosť, tímovosť a zároveň samostatnosť

Chcete byť v kontakte s ľuďmi a radi pomáhate

S čím sa budete denne stretávať

Budete sa s láskou starať o kanceláriu, aby bolo všetko na svojom mieste, aby bol vo veciach poriadok. Budete mať na starosti nielen šťastie kolegov, ale aj rastliniek. Opravy budete nahlasovať online na správu biznis centra.

Budete mať na starosti nielen naše starosti, ale hlavne kancelársky materiál, aby nám nič nechýbalo a bolo všetkého dostatok. Priazeň kolegov si získate objednávaním občerstvenia, dobrej kávy a organizovaním osláv a firemných raňajok.

Budete mať prehľad o každom liste a balíčku, o účtenke a výdavku kancelárie. Na starosť vám dáme náš motivačný program.

Pohoda klientov, čo k nám chodia, bude vo vašich rukách. Od privítania cez kávičku, minerálku až po úsmev na rozlúčku. Budete komunikovať s partnermi ohľadne spoluprác.

Budete robiť aj drobnú administratívu pre manažment, pridávanie obsahu na web (po zaškolení), plánovanie kalendára šéfovi a kontrolu jeho textov. Aby šéf nevyzeral ako analfabet…

Zdá sa vám, že je toho veľa? Nemusíte sa báť, so všetkým vám pomôžeme a zaškolíme vás. Nadčasy sa u nás nevedú. Každý dobrý nápad oceníme a odmeníme. 

PATRÍM K VÁM

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničíních agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl