PPC špecialista pre prémiovú agentúru Bratislava

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, kľúčový Google Partner. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 45 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov  - ako na Slovensku, tak aj v Česku a v ďalších 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej ​​partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.

Hľadáme do tímu PPC Špecialistu

Si analytický typ a vieš čítať v dátach? Vieš nastaviť remarketingové publiká pre e-shop, nielen v teoretickej rovine? Máš rád rôznorodú prácu a chceš spoznávať fungovanie biznisu v rôznych odboroch?

Pridaj sa k nám do tímu PPC nadšencov!

Čo bude tvojou úlohou?

Ako konzultant budeš okrem iného vytvárať a spravovať online reklamné kampane v Google Ads (ako sa hovorí od A po Z). Taktiež sa budeš starať o rozvíjanie projektov u aktuálnych aj nových klientov a musíš si vedieť obhájiť výsledky svojich kampaní. V úzkej spolupráci s našimi seniormi sa budeš podieľať aj na veľkých projektoch a pravidelne si budete zdieľať svoje know-how.

Čo musíš spĺňať?

  • Záujem o online marketing a túžba sa v ňom neustále zlepšovať
  • Perfektne zvládnutý slovenský jazyk
  • Skúsenosti s Google Ads
  • Samostatnosť aj bezproblémové fungovanie v tíme
  • Výhodou je:
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
   Orientácia v marketingu
   Skúsenosti z digitálnej agentúry prípadne z práce na strane klienta

Čo môžeš získať?

Staneš sa stabilnou súčasťou tímu marketingových profesionálov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi naprieč roznymi odbormi. Podľa pandemickej situácie je v budúcnosti aj možná stáž vrámci CEE Digital Alliance.

Budeš členom súdržného tímu, ktorý spoločne smeruje za naplnením veľkých cieľov.

Ponúkame fixný plat a mesačné bonusy z dosiahnutého obratu firmy. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

 Ponúkaný plat od 1 100 € do 1 600 € podľa skúseností

Budeš mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

 • Vážime si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale riešime
 • Sme spoľahliví a zodpovední
 • Sme tu pre našich zákazníkov
 • Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
 • Sme aktívni
 • Myslíme na budúcnosť
 • Sme česko-slovenská firma
 • Chceme byť najlepší!


Máš pocit, že zdieľate naše hodnoty a mohlo by sa ti u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na tvoj životopis v slovenskom jazyku a motivačný list, ktorým nás presvedčíš, že práve ty si tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničíních agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl