PPC Teamleader Bratislava

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím viac ako 80 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov ako v Česku a na Slovensku, tak aj v ďalších 20 krajinách.

Ste analytický typ, viete čítať v dátach a zároveň sa nebojíte viesť tím? Táto pozícia bude pre vás ako stvorená. Do nášho bratislavského PPC tímu totiž hľadáme tímlídra.

  • Zodpovednosť za rozvoj PPC služieb a celého tímu
  • Plánovanie kapacít oddelenia
  • Pravidelná komunikácia s Google Agency Development managery
  • Riešenie strategických otázok v rámci firmy
  • Školenie nových členov tímu
  • Komunikácia s českými teamleadermi
IMG_7872

effectix-teambuilding-rafting-soca-2021

Teamleaderské kompetencie

Budete vytvárať a spravovať online reklamné kampane v Google Ads (ako sa hovorí od A po Z), starať sa o rozvíjanie projektov u aktuálnych aj nových klientov, no v neposlednom rade budete viesť náš PPC tím.

Očakávame, že ho budete rozvíjať, motivovať a posúvať mu vaše bohaté skúsenosti z PPC. Sme otvorené hlavy a budete mať možnosť meniť veci, pokiaľ nás presvedčíte, že sú to zmeny k lepšiemu.

 

Koho hľadáme a čo budete potrebovať

Vedenie tímu

Záujem o online marketing a túžba sa v ňom neustále zlepšovať

Perfektne zvládnutý slovenský jazyk 

Bohaté skúsenosti s Google Ads

Samostatnosť aj bezproblémové fungovanie v tíme

Výhodou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Výhodou je orientácia v marketingu 

S čím sa budete denne stretávať

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budete, ale ak sa rozhodnete pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžete), neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Ponúkaný plat od 2 300 € do 2 800 € podľa skúseností.

PatRím k vám

Najlepšie miesto na prácu

Vyhrali sme s ním v súťaži Web Top 100 3x 1. miesto v kategóriách Autentická kariérna komunikácia, Firemná komunikácia a celkový Projekt roka a tiež sme vyhral už druhýkrát po sebe v Recruitment Academy Awards – 3 ceny. Zároveň aj v súťaži Agentúra roka máme prvé miesto v kategórii: Najlepšie miesto, kde pracovať. A ako posledný sme vyhrali v rámci Profi HR Awards aj cenu za Náborovú kampaň roka.

CELÝ ČLÁNOK

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2024 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl