Project Manager Bratislava

Project Manager do bratislavského tímu

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím viac ako 80 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov ako v Česku a na Slovensku, tak aj v ďalších 20 krajinách.

  • Orientujete sa v dynamickom prostredí online marketingu?
  • Baví vás riešiť každý deň novú výzvu?
  • Ste človek prichádzajúci s neustále novými nápadmi ako rozvíjať business klienta?
  • Dokážete vymyslieť kompletnú online stratégiu pre náročného klienta?
  • Viete si perfektne strážiť termíny a splnenie cieľov?
P1530807

Koho hľadáme a čo budete potrebovať

Skúsenosť s riadením projektov alebo tímov

Záujem/prehľad o online marketingu

Skúsenosť s návrhom a prevedením veľkých projektov od A do Z

Cit pre zodpovednosť, starostlivosť

Klientsky orientovaný prístup k práci

Znalosť Google analytics a chuť učit sa ďalšie nástroje

Výhodou znalosť reklamných systémov

Výhodou presah do digitálnej stratégie

Angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou

S čím sa budete denne stretávať

Úprimne, hneď na začiatok - táto práca skutočne nie je pre niekoho, kto čaká v práci pohodičku a vyložené nohy. Naopak, bude skutočne baviť niekoho, kto sa vyžíva v komunikácii naprieč všetkými spektrami a je veľmi organizovaný. Budete viesť tím 5 a viac špecialistov (PPC, SEO, Social Media) a koordinovať prácu pre našich klientov tak, aby boli čo najviac spokojní.

Projekty budete navrhovať, realizovať a celé riadiť. Budete klientom stavať nové stratégie a hľadať riešenia pre rozšírenie spolupráce. Samozrejme si svoju prácu musíte vedieť obhájiť a odprezentovať. Budete sa u nás neustále vzdelávať a sledovať trendy v online marketingu.

Máte možnost spolupracovať na stredných a veľkých klientoch, ako sú napr. Decathlon, DHL, Up Déjeuner, či Carneo.

Hľadáme seniora, ale sme otvorení aj juniorom s menšími skúsenosťami. :) 
Ponúkaný plat od 1 200 € do 2 150 € podľa skúseností.


PatRím k vám

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2024 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl