Senior Content Specialist Bratislava

Práca pre kľúčového Google partnera

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia. Zúčastňujeme sa programov Google, ako sú International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program alebo GYDA Masterminds.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v ďalších 20 krajinách.

   • Máte skúsenosti s tvorbou stratégií na rôznych platformých ako Instagram, Facebook, TikTok alebo LinkedIn?
   • Dokážete navrhnúť príspevky a zapracovať ich do publikačného kalendára?
   • Viete určiť cieľovú skupinu a následne podľa nej tvoriť obsah?
   • Orientujete sa v archetypoch značky a tone of voice?
   • Fotenie a video tvorba vám nie je cudzia?
   • Neujde vám žiadny gramatická či štylistická chyba v texte?
   • Milujete rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientmi z viacerých odborov?
IMG_7872

 

Koho hľadáme a čo budete potrebovať

Skúsenosť s tvorbou SMM stratégií. 

Orientácia naprieč sociálnymi sieťami vrátane TikToku, Linkedln.

Základy Photoshopu alebo pokročilá orientácia v Canve. 

Zál'uba vo fotení a videotvorbe.

Predošlá skúsenosť s profesionálnou správou SMM min. 2 roky.

Komunikačné schopnosti a výborný time management.

Perfektná znalost' slovenského jazyka a znalost anglického jazyka. 

S čím sa budete denne stretávať

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a kreatívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Medzi vaše každodenné činnosti bude patriť akvizícia nových klientov, vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a networking.

Pre váš úspech vám vytvoríme skvelé prostredie. Počítajte s podporou ostatných kolegov, školeniami v Google, možnosťou účastniť sa rôznych seminárov a Google eventov.

Máte možnosť spolupracovať na veľkých klientoch, ako sú DHL, Foodora alebo Carneo.

Spolupráca je na IČO 1300 — 1800 €

PatRím k vám

 

Najlepšie miesto na prácu

Vyhrali sme s ním v súťaži Web Top 100 3x 1. miesto v kategóriách Autentická kariérna komunikácia, Firemná komunikácia a celkový Projekt roka a tiež sme vyhral už druhýkrát po sebe v Recruitment Academy Awards – 3 ceny. Zároveň aj v súťaži Agentúra roka máme prvé miesto v kategórii: Najlepšie miesto, kde pracovať. A ako posledný sme vyhrali v rámci Profi HR Awards aj cenu za Náborovú kampaň roka.

CELÝ ČLÁNOK

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2024 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl