SEO špecialista pre prémiovú agentúru Bratislava

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, kľúčový Google Partner. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 45 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov  - ako na Slovensku, tak aj v Česku a v ďalších 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej ​​partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.

Aktuálne hľadáme do tímu Senior SEO Špecialistu

Poradíte si hravo s tvorbou SEO stratégie a auditom? Je pre vás linkbuilding a analýza kľúčových slov hračka? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientmi z viacerých odborov? Chcete klientom prinášať kvalitné výsledky a pomôcť im privádzať viac návštevníkov?

 Pridajte sa k nám do skvelého tímu SEO nadšencov!

S čím sa budete denne stretávať?

K vašim úlohám bude okrem iného patriť analýza kľúčových slov, kontrola pozícií vo vyhľadávačoch, spolupráca na obsahu, vytváranie SEO analýz. Tvorba technických auditov webov a e-shopov a návrhy na úpravy a práce s linkovým profilom, linkbuilding, propagácia internetových stránok.

Ďalej sa budete starať o rozvíjanie projektov u súčasných aj nových klientov a analýzu výsledkov.

Máte možnosť spolupracovať na veľkých klientoch.

Budete pracovať v nástrojoch ako je Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console, Marketing Miner, Collabim, Screaming Frog, Site Bulb a ďalšie.

Čo budete potrebovať, aby ste sa stali našou podporou?

 • Ste expert na SEO a baví Vás to
 • Chcete byť jednotkou vo svete online marketingu
 • Prakticky ovládate väčšinu nástrojov vypísaných vyššie
 • Kľúčová je pre nás znalosť slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka vrátane gramatiky
 • Skúsenosti na obdobnej pozícii
 • Ste analytický typ, tímovo orientovaný, ale zároveň samostatný
 • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
 • Výhodou je tiež orientácia v marketingu, prípadne predchádzajúce skúsenosti a prax z digitálnej agentúry alebo zo strany klienta

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientmi naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Alliance.

Budete súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Ponúkame fixný plat a mesačné bonusy z dosiahnutého obratu firmy. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

Ponúkaný plat od 1 400 € do 2 200 € podľa skúseností.

Budete mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

 • Vážime si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale riešime
 • Sme spoľahliví a zodpovední
 • Sme tu pre našich zákazníkov
 • Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
 • Sme aktívni
 • Myslíme na budúcnosť
 • Sme česko-slovenská firma
 • Chceme byť najlepší!


Máte pocit, že zdieľate naše hodnoty a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis v slovenskom jazyku a motivačný list, ktorým nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničíních agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl