Mid Social Media Specialist Bratislava

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, kľúčový Google Partner. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance. Zúčastňujeme sa Google programov Ads Guru, Sales Guru a Export Guru. 

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 80 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov  - ako na Slovensku, tak aj v Česku a v ďalších 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej ​​partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.

 

Aktuálne hľadáme do tímu Mid Social Media Špecialistu

Ste analytický typ a túžite preniknúť do sveta sociálnych médií? Zvládnete vymyslieť stratégiu, ktorá prinesie tržby cez sociálne siete? Bavia vás sociálne siete a láka vás prostredie výkonnostného online marketingu? Ste komunikatívny a rád/a spolupracujete ako s klientom, tak aj s grafikom? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientami z viacerých odborov?

Pridajte sa k nám do skvelého tímu Social nadšencov!

S čím sa budete denne stretávať?

K vašim úlohám bude patriť správa výkonnostných kampaní (Facebook, Instagram, LinkedIn) od úvodného nastavenia Business managera, sledovanie funkčnosti jednotlivých assetov až po report klientovi. Ďalej sa budete starať o hodnotenie a analytiku kampaní, úpravy stratégií a analýzu výsledkov. Budete nastavovať merania a analytiku naprieč sociálnymi médiami. Tvorba publík a štruktúry účtu. Zapájanie sa pri návrhu kreatívy. Súčasťou vašej práce bude školenie našich klientov a vymýšľanie obsahu na sociálnych kanáloch.

Čo budete potrebovať, aby ste sa stali našou podporou?

 • Praktické skúsenosti s FB Business Managerom
 • Skúsenosti s Google Analytics, vyhodnocovaním dát a následným využitím v praxi (aspoň základy GA4)
 • Kľúčová je pre nás znalosť slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka, vrátane gramatiky
 • Príprava štruktúry účtu a tvorba kampaní v Ads manager
 • Skúsenosti s písaním reklamných textov
 • Základy Photoshopu - jednoduchá grafická úprava podkladov (ak bude potrebné)
 • Chuť učiť sa
 • Ste vysoko angažovaní, tímovo orientovaní, ale zároveň samostatní

Výhodou 

 • Skúsenosti s Google Tag Managerom (nastavovanie cieľov a optimalizácia Meta pixel)
 • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (komunikácia s FB supportom, sledovanie trendov)

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientmi naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Alliance. 

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť neobmedzených home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budete, ale ak sa rozhodnete pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžete), neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie , teambuildingy, Multisport kartu, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

 Ponúkaný plat od 1 400 € do 2 100 € podľa skúseností.

Budete mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

 • Vážime si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale riešime
 • Sme spoľahliví a zodpovední
 • Sme tu pre našich zákazníkov
 • Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
 • Sme aktívni
 • Myslíme na budúcnosť
 • Sme česko-slovenská firma
 • Chceme byť najlepší!


Máte pocit, že zdieľate naše hodnoty a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis v slovenskom jazyku a motivačný list, ktorým nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť. Súčasťou výberového konania bude aj vypracovanie praktického zadania. 

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. 

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, sick days, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, firemné raňajky, Multisport kartu, možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

effectix-pocit

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis, motivačný list a priložené portfólio vašich grafických referencií (pokiaľ sa hlásite za grafika), ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2023 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl