Performance /PPC Social Media Specialist Bratislava

Mesto: Bratislava
Forma: Full-time
Plat: 1150 — 2100 €
Typ: Faktúra

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Ste senior alebo zapálený junior? U nás v agentúre vám dáme priestor na rast.

Náplň práce

Ste analytický typ a túžite preniknúť do sveta sociálnych sietí? Zvládnete vymyslieť stratégiu, ktorá prinesie konverzie? Bavia vás sociálne siete a láka vás prostredie výkonnostného online marketingu? Ste komunikatívny a rádi spolupracujete ako s klientom, tak aj s grafikom? Máte radi rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientami z viacerých odborov?

Pridajte sa k nám do skvelého tímu Social nadšencov!

PatRím k vám

 

Požiadavky

Orientácia vo Facebook Business Manager / praktické skúsenosti výhodou

Základné skúsenosti s Google Analytics, vyhodnocovaním dát a následným využitím v praxi

Kľúčová je pre nás znalosť slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka, vrátane gramatiky

Skúsenosti s písaním reklamných textov

Chuť učiť sa

Ste vysoko angažovaní, tímovo orientovaní, ale zároveň samostatní

Angličtina na komunikatívnej úrovni (komunikácia s FB supportom, sledovanie trendov)

Výhodou sú skúsenosti s Google Tag Managerom (nastavovanie cieľov a optimalizácia Meta pixel)

S čím sa budete denne stretávať

K vašim úlohám bude patriť správa výkonnostných kampaní (Facebook, Instagram, LinkedIn) od úvodného nastavenia Business managera, sledovanie funkčnosti jednotlivých assetov až po report klientovi. Ďalej sa budete starať o hodnotenie a analytiku kampaní, úpravy stratégií a analýzu výsledkov. Budete nastavovať merania a analytiku naprieč sociálnymi médiami.

Tvorba publík a štruktúry účtu. Zapájanie sa pri návrhu kreatívy. Súčasťou vašej práce bude školenie našich klientov a vymýšľanie obsahu na sociálnych kanáloch.

Patrím k vám

 
Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2024 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl