Stážista pre digitálnu agentúru Bratislava

Čo u nás zažijete?

Obsahovú stratégiu pre sociálne siete

Ako vytvoriť kampaň na sociálnych sieťach

Nastavenie Business Managera, FB pixel a FB katalógu

SEO audit

Analýzu kľúčových slov

Analytické nástroje (Google Analytics, Google Search Console a pod)

Návrh redakčného kalendára

Vytvorenie kampaní v Google Ads

Ako optimalizovať PPC kampane

Prácu s grafikou

Natáčanie videí

Stretnutie s klientom a reporting

Svet agentúry

Spoznáte, ako funguje online marketingová agentúra, aké sú výhody, ale aj nevýhody práce v agentúre. Budete mať možnosť pozrieť sa na každú jednu časť nášho systému fungovania.

Pravidelné školenia

Pravidelne máme vo firme rôzne interné školenia od špecialistov, ktoré nás posúvajú - budete mať možnosť sa zúčastňovať na každom školení.

Reálne skúsenosti

Budete mať reálne skúsenosti s online marketingom naprieč všetkými kanálmi - od kreatívy, grafiky cez PPC a SEO, ktoré v budúcnosti v marketingu využijete.

Aké sú podmienky stáže?

Hľadáme študentov, prípadne čerstvých absolventov, ktorí majú záujem o online marketing.

Ak máte záujem, dostanete jednoduché zadanie a po vypracovaní si vyberieme úspešných uchádzačov.

Dĺžka stáže je na 2 mesiace. Po absolvovaní stáže získate certifikát.

Stáž je neplatená - koľko času u nás strávite, je na dohode.

Patrím k vám

Čo hovoria naši úspešní stážisti?

Patrik Sivák - SEO konzultant

Patrik Sivák

V Effectixe som začínal ako stážista ešte v roku 2018. Zaujala ma prednáška z oblasti SEO webových stránok, ktorú mal náš terajší CTO Peter Nemček u nás na škole, a tak som neváhal ani sekundu a hneď som sa hlásil na miesto stážistu. Prešlo pár rokov, počas ktorých som sa toho od Peťa veľa naučil a dnes zastávam pozíciu senior SEO konzultanta a mám na starosti správu slovenských klientov z rôznych oblastí trhu, ako napríklad gabonga.sk, kociky.sk alebo samdex.sk. Práca v kolektíve Effectixu je naozaj veselo-strelená a baví ma! Na poradách padajú okrem dobrých nápadov aj skvelé vtípky, ktoré tak dopĺňajú kreatívno-bláznivú (tak správne bláznivú) náladu u nás. Vyjašiť sa môžete na poli kreatívy, grafiky, PPC kampaní, SEO, sociálnych sietí, emailingu alebo napríklad UX/UI návrhov pre weby jednotlivých klientov. Tak neváhaj a posielaj CV-čko! Radi ťa u nás privítame :)

Chcem poslať CV

Oľga Minčičová - obsahový špecialista

Oľga Minčičová

Jožo Pročko hovoril celebritám: “nikdy nehovor nikdy.” Justin Bieber už ako dieťa spieval: “I will never say never.” Prečo obaja používali také klišé? Lebo lepšie sa to vystihnúť nedalo. Aj ja som vo 4. ročníku na vysokej škole, po prednáške o SEO prehlásila: “nikdy nebudem robiť v digitálnej agentúre”. Ja som kreatívna duša, žiaden analytický typ, hovorila som si. Prednáška o PPC sa mi už pozdávala viac, no taktiež mi ňou nezahrali na nôtu.
Až Alica a jej prednáška o sociálnych sieťach ukázali, po čom moje srdce v skutočnosti pišťalo. Brigáda popri škole prerástla do full-time jobu, vďaka čomu teraz tvorím content pre značky ako Blachotrapez, Rustique či samotný Effectix. Okrem toho sa mi otvorili dvere pre rôzne spolupráce. Mám správne šľahnutých kolegov, ktorí sú zároveň priateľmi, vo chvíľach, keď to najviac potrebujem. Mám pocit voľnosti a sebestačnosti. Effectix nastavil latku nadpriemerne vysoko a jeho silné stránky ti klasický kancelársky job od 8-16 neponúkne. Ak sme ťa nepresvedčili, fajn, ale nehovor, že k nám nikdy neprídeš pracovať, lebo v tom prípade je veľká šanca, že sa o rok vidíme na teambuildingu.

Pridaj sa k nám

Janka Šišková - SEO špecialista

Jana Šišková

V Effectixe som taktiež začínala ako stážistka. Bolo to celkom nedávno, v júni v roku 2020. Počas tohto pomerne krátkeho obdobia som mala možnosť vyskúšať si najprv tvorbu PPC kampaní a grafiku, neskôr SEO či emailingové kampane. Od augusta sa zo mňa stal Junior SEO Specialist and Graphics, čo je kombinácia smerov, ktoré ma najviac zaujali a bavia ma čím ďalej, tým viac. Na Effectixe je skvelé to, že ťa nechajú vyskúšať všetko, čo ťa zaujíma. A aj keď si teraz nerozhodný/á ako som bola pred nedávnom ja, tak neváhaj a skús to, môžeš len získať.

Vyskúšať zadanie

Čo vám spolupráca prinesie

Ľudský prístup

Nie sme roboti. Všetci máme lepšie aj horšie dni. Vieme to a počítame s tým. Našich ľudí podržíme. Všetci sa ale musíme snažiť na 100 %.

Vzdelávanie

Školou to nekončí. Kto chce uspieť v online marketingu, musí sa stále vzdelávať. Kurzy, workshopy, školenia, konferencie a webináre.

Rodinné prostredie

Nemáme v tíme toxických ľudí. Fungujúci kolektív vždy odvedie lepšiu prácu. Nikto sa nebojí sa opýtať. Nikto sa nebojí kritizovať.

Stabilná firma

Aj napriek rôznym krízam rastieme. Máme za nami silného investora. Desiatky dlhodobých klientov. Priebežne hľadáme nových ľudí.

Čo ponúkame my?

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠOM PRÍSTUPE

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Máte pocit, že máte rovnaké hodnoty ako my a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorými nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Kliknutím vložíte súbory
effectix-team

© 2023 Effectix. Všetky práva vyhradené

Vytvorené v Beneš & Michl